Girls Forum

Un forum dedicat fetelor in care ne putem distra impreuna, si vorbi despre orice.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Jurnalul meu

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Jurnalul meu la data de Mar Iul 03, 2012 9:51 am

Imi vine sa ma arunc de pe bloc!!Nu imi merge metinu si era sa mai si cad pe scari.Ihate my life.Imi este dor de Cristi,baiatul pe are il iubesc si care leaca din oras.Iar eu nici macar nu pot sa ii spun la revedere.Neam certat,si nu mai pot lua legatura cu el.Cred ca ma uraste de moarte akuma.Eu sunt la 200km distanta de el.Cat de mult as vrea sa il mai strang odata in bratze.Mie asa de dor de el.Ma intreb si el se gandeste la mine cum ma gandesc eu la el,si el suera dupa mine cu sifar eu dupa el?Si ce ma doare cel mai tare este ca nici macar nu o sa afle vreodata ca il iubesc.Si acum zambesc printre lacrimi cand imi aminesc...Neam intalnit cand eu eram la inceputul clasei a 6 si el a 7.Dupa o saptamana neam intalnit in park.Eo eram cu niste friend ai mei si el cu ai lui.La un moment dat a disparut...era in boscheti ca sa imi rupa mie 1 margareta...Are niste ochii asa de frumosi.Evident ca el o sa ma uite si o sa isi continue viata iar eu voi ramane in urma...in umbra lui.Ma intreb oare o sa plece.Si acum gandesc cu greutate ca iar vine noaptea si o sa ma straduiesc sa adorm..cu el in gand...

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Jurnalul meu la data de Vin Iul 06, 2012 9:37 am

Am ascultat melodia Andra colt d esuflet.E ste fix xe mi se intampla mie la fel si Celia povestea mea.Aceste doua melodii ma reprezinta foarte bine.Am reusit sa trec peste faza cu Cristi dar nu pot trece peste faza cu Sergiu.La naiba!Si acum mam gandesc la el.Miam promis la sfarsitul clasei a sasea ca o sa il uit.Din cauza lui am devenit rebela,neserioasa si artagoasa plus egocentrica.Dar eu nu sunt asa defapt.Oricum eu ma vad urata si grasa.Prietenele mele imi tot enumera calitatile si imi tot spun ca nu sunt grasa dar...Nici nu stiu ce lea placut lu Cristi si Bogdan la mine.Oare de ce mi se intampla mie.Daca as putea sa il uit!Am sters toate pozele cu ei doi(Sergiu si Cristi),am rupt toate paginile din jurnal despre ei.Traiesc sa simt iubire deci cu alte cuvinte sunt moarta.La Sergiu nu voi ajunge niciodata iar pe Cristi nu il voi mai avea inapoi.Deja a scris pe facebook ca a ajuns in ploiesti.Am plans azi toata ziua.Am incercat sa par fericita ca sa scap de toti care ma intreaba ceam patit de ce sunt asa si chesti deastea.Vreau sa fiu singura...

Vezi profilul utilizatorului

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum