Girls Forum

Un forum dedicat fetelor in care ne putem distra impreuna, si vorbi despre orice.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Scrisoare de dragoste pentur R

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Scrisoare de dragoste pentur R la data de Mier Iun 27, 2012 8:35 am

Nina

❤ Administrator ❤
❤ Administrator ❤
Te-am cunoscut prin intermediul celel mai bune prietene care se parea c a e vara ta .Primul lucru ce m-a atras la tine a fost vocea ta calda,fermecatoare.Astept cu nerabdare sa ne intilnim sa-ti cunosc atingerea buzelor,caldura trupului tau,vreau sa faci cu adevarat parte din viata mea.Daca se va rupe totul intre noi din motive fara importanta,daca asa vei vrea tu...pt. mine ar fi sfirsitul,nu voi mai avea niciodata incredere in cineva.Si cum e sa iubesti pe cineva fara sa-i fi simtit respiratia....R. te iubesc,te ador .

Cu dragoste , Silvia ( Maria)

Ultima editare efectuata de catre Nina in Mier Iun 27, 2012 9:27 am, editata de 2 ori

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Scrisoare de dragoste pentur R la data de Mier Iun 27, 2012 8:41 am

Kim

❤ Fondator ❤
❤ Fondator ❤
Atat...de...frumos Sad aproape mi-au dat lacrimile.
"R" e norocos
Exclamation Fooarte. Imi place foarte
mult scrisoarea ta de dragoste, e emotionanta si oricine
s-ar emotiona, crede-ma Smile.

Vezi profilul utilizatorului http://girls.megabb.com

3 Re: Scrisoare de dragoste pentur R la data de Mier Iun 27, 2012 8:44 am

Nina

❤ Administrator ❤
❤ Administrator ❤
Multumesc , Kim cand mai am timp voi mai face si sper sa-ti apcla si acea scrisoare

As fi fost un suflet pierdut daca nu ne intalneam iubirea mea, o jumatate fara sa imi fi gasit vreodata jumatatea,dar Dumnezeu a vazut durerea din sufletul meu si mi-a daruit cel mai frumos inger mia dariut sufletu pereche,de aceea \"te iubesc\" mai mult ca orice pe lumea asta. TE IUBESC.

Vezi profilul utilizatorului

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum